Polityka prywatności

Dane osobowe – szanujemy Twoją prywatność

  1. AH Hardt sp.j. gwarantuje Państwu ochronę danych osobowych (zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych” z dn. 29.08.1997 r.), zarówno w procesie ich przetwarzania jak i przechowywania, chroniąc je przed dostępem osób nieupoważnionych.
  2. AH Hardt sp.j. nie udostępnia żadnych danych osobowych innym osobom, instytucjom czy firmom.
  3. AH Hardt sp.j. zbiera informacje osobowo – adresowe, adresy poczty elektronicznej, które służą przede wszystkim do realizacji zamówienia. Informacje kontaktowe Klientów są wykorzystywane wtedy, gdy jest to konieczne, np. w celu potwierdzenia terminu dostawy towaru i ewentualnie subskrybowania wiadomości np. informowania o oferowanych przez AH Hardt sp.j. produktach, przesyłania materiałów promocyjnych, a także do badania Państwa zachowań i preferencji z przeznaczeniem tych wyników na potrzeby polepszania jakości usług świadczonych przez sklep internetowy www.ah.com.pl (zgodnie z ustawą „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”
    z dn.18.07.2002 r.).
  4. Firma ogranicza wykorzystywanie i zbieranie informacji do minimum niezbędnego do świadczenia Państwu usług na możliwie najwyższym poziomie. Mają Państwo możliwość zrezygnowania z otrzymywania listów drogą elektroniczną. Przysługuje Państwu wgląd we własne dane, ich zmiana bądź żądanie ich usunięcia oraz zaprzestanie ich przetwarzania.

Top